Onze specialisten


Aon Onderwijs

De specialisten van Aon Onderwijs hebben dagelijks contact met onderwijsinstellingen of behandelen schades. Door hun kennis van en ervaring in het onderwijssector zijn zij in staat dienstverlening te bieden die naadloos aansluit bij uw verwachtingen.

Klantenservice
Klantenservice | Scholen
en samenwerkingsverbanden
T 088 - 810 81 71
Klantenservice | Scholieren en leraren
T 010 - 448 8875
E verzekeringen@aon.nl

Calamiteiten
Bij calamiteiten kunt u bellen naar
T 071 - 364 3100

Vanuit het buitenland
T +31 (0)71 - 364 3100
Buiten kantoortijden Europese Hulplijn
T +31 (0)20 - 651 5777

Het Aon Onderwijs Team
De medewerkers van Aon Onderwijs staan voor u klaar. Doe een beroep op hun jarenlange ervaring met onderwijsinstellingen.

Henri Damen | Program Manager
henri.damen@aon.nl

Michiel van Bohemen | Product Manager
michiel.van.bohemen@aon.nl

Ronald Velleman | Regio Noord-Oost Nederland
ronald.velleman@aon.nl

Aswien Mohamedradja | Regio Midden
aswien.mohamedradja@aon.nl 

Chantalle Lahaije | Regio Zuid
chantalle.lahaije@aon.nl

Ewout van Schaik | Regio Midden
ewout.van.schaik@aon.nl

Robert Jan Everts | Regio West
robert.jan.everts@aon.nl

Ruud van Houten | Regio West
ruud.van.houten@aon.nl